Fiat Ducato Viva, 1997, 2,5, 85kw. 6 istumis...
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.1997 · Somija | ||||||
| Mileage | 305 000 km | ||||||
| Body type | 3 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | ZFA23000005395876 | ||||||
| Reg. nr. | 701GXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2490 cm³ |
| Power: | 85 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 5640 mm |
| Width: | 2240 mm |
| Height: | 2960 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Kemperis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2900 kg |
| Technical max. mass: | 3200 kg |
| Load bearing capacity: | 300 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3200 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Fiat Ducato Viva 1997, 2,5, 85kw
Fiat Ducato Viva, 1997, 2,5, 85kw.6 istumis ja magamiskohta.
Ostetud suve lõpus ja tehtud täpselt kaks reisi temaga. Talvel seisis ja seisab ka praegu õues spetsiaalse katte all.
Mõte oli korda teha, kuid meie perele siiski ei sobi sellise lahendusega matkaauto.
Ülevaatus peal, registreerimistasu makstud.
Mõlemad akud on uued.
Üldmulje viisakas nii seest kui väljast, lähemalt uurides on tegemist siiski projektikaga, vajab nokitsemist pea igal sammul.
Sooja puhub ilusti ja veesüsteemid töötavad.
Külmkappi tööle ei ole saanud(võimalik, et ei oska)
Käivitub hästi, nurrub nii nagu vaja, kõrvalhelisid ei ole, ei suitse.
Mootoris õlileke, ilmselt simmerlingi või KKK tihendi vahelt. Kabiini kohal olev väike aken mõraga, mis on hetkel kenasti mingi vahendiga üle käidud, et niiskus sisse ei tuleks, kuid pikas plaanis vajab siiski välja vahetamist.
Ise jõudsime osta uued tihendid, katuseraami maha võtta ja katuse puhtaks pesta. Nipet-näpet veel sai nokitsetud. Kaasa tuleb üks aknaruloo ja uus katuseluuk., samuti komplektne jalgrattahoidik. Autos ka väike telekas mida hetkel piltidel ei paista, telekas korralik ja terve, aga ühendamata.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 696 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.