Fiat Ducato Viva, 1997, 2,5, 85kw. 6 istumis...
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.1997 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 305 000 km | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA23000005395876 | ||||||
| Reg. nr. | 701GXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2490 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5640 mm |
| Laius: | 2240 mm |
| Kõrgus: | 2960 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2900 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 300 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3200 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Fiat Ducato Viva 1997, 2,5, 85kw
Fiat Ducato Viva, 1997, 2,5, 85kw.6 istumis ja magamiskohta.
Ostetud suve lõpus ja tehtud täpselt kaks reisi temaga. Talvel seisis ja seisab ka praegu õues spetsiaalse katte all.
Mõte oli korda teha, kuid meie perele siiski ei sobi sellise lahendusega matkaauto.
Ülevaatus peal, registreerimistasu makstud.
Mõlemad akud on uued.
Üldmulje viisakas nii seest kui väljast, lähemalt uurides on tegemist siiski projektikaga, vajab nokitsemist pea igal sammul.
Sooja puhub ilusti ja veesüsteemid töötavad.
Külmkappi tööle ei ole saanud(võimalik, et ei oska)
Käivitub hästi, nurrub nii nagu vaja, kõrvalhelisid ei ole, ei suitse.
Mootoris õlileke, ilmselt simmerlingi või KKK tihendi vahelt. Kabiini kohal olev väike aken mõraga, mis on hetkel kenasti mingi vahendiga üle käidud, et niiskus sisse ei tuleks, kuid pikas plaanis vajab siiski välja vahetamist.
Ise jõudsime osta uued tihendid, katuseraami maha võtta ja katuse puhtaks pesta. Nipet-näpet veel sai nokitsetud. Kaasa tuleb üks aknaruloo ja uus katuseluuk., samuti komplektne jalgrattahoidik. Autos ka väike telekas mida hetkel piltidel ei paista, telekas korralik ja terve, aga ühendamata.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 696 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.