Kawasaki 1400 GTR
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2009 · Itālija | ||||||
| Body type | Classical motorcycle, Touring, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 114 kW ZXT40AE | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | JKBZGT40AAA007526 | ||||||
| Reg. nr. | 24BL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- ABS bremzes
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Digitālais instrumentu panelis
Multimēdija
- Navigācijas ierīce
Lukturi
- Papildu gaismas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1352 cm³ |
| Power: | 114 kW |
| Maximum speed: | 255 km/h |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Length: | 2270 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Height: | 1290 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 308 kg |
| Technical max. mass: | 508 kg |
| Load bearing capacity: | 200 kg |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Kawasaki 1400gtr
Müüa Kawasaki 1400gtr 2009a 114kw 30537 kmRatas heas korras asub Tartus
Hooldusest käib Motohoovis.
56627580
Hinnaks 6500 euri
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.