Kawasaki 1400 GTR
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2009 · Itaalia | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, Touring, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 114 kW ZXT40AE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JKBZGT40AAA007526 | ||||||
| Reg. nr. | 24BL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Digitaalne näidikutepaneel
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
Tuled
- Lisatuled
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1352 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Tippkiirus: | 255 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2270 mm |
| Laius: | 1000 mm |
| Kõrgus: | 1290 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 308 kg |
| Täismass: | 508 kg |
| Kandevõime: | 200 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kawasaki 1400gtr
Müüa Kawasaki 1400gtr 2009a 114kw 30537 kmRatas heas korras asub Tartus
Hooldusest käib Motohoovis.
56627580
Hinnaks 6500 euri
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.