DFSK Seres 3
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2024 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 30 400 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Elektra | ||||||
| Dzinējs | 50 kW TZ230XSIN107 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | Kuni dets 2029 või 150 000 | ||||||
| VIN | LVPJ4B197MC101071 | ||||||
| Reg. nr. | 909RNC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2028 | ||||||
Seller: Eduard
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskās avārijas gaismas
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Panorāmas jumts: atverams, ar rullo žalūziju, ar elektriskajām žalūzijām
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB: 2 gab
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: two-way, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Uzlādes kabelis
- Iebūvēts lādētājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 50 kW |
| Maximum speed: | 155 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4385 mm |
| Width: | 1850 mm |
| Height: | 1650 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1765 kg |
| Technical max. mass: | 2065 kg |
| Load bearing capacity: | 300 kg |
| Wheelbase: | 2655 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Exchange optionMotor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 150 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.