DFSK Seres 3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 30 400 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 50 kW TZ230XSIN107 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | Kuni dets 2029 või 150 000 | ||||||
| VIN | LVPJ4B197MC101071 | ||||||
| Reg. nr. | 909RNC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2028 | ||||||
Müüja: Eduard
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, rulooga, elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB: 2 tk
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kahes suunas, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Armatuurlaud
- Keskkonsool: nahkkattega
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Laadimiskaabel
- Pardalaadija
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 50 kW |
| Tippkiirus: | 155 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4385 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1765 kg |
| Täismass: | 2065 kg |
| Kandevõime: | 300 kg |
| Teljevahe: | 2655 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 150 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.