BMW 318
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2009 · Vācija | ||||||
| Mileage | 387 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 100 kW N47D20C | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAUX11050A329348 | ||||||
| Reg. nr. | 671TKZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Bremzes: ar dzesēšanu
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 4 gab
- USB
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs
- Gaisa kondicionēšana: 3 zones, klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: tumšs, tekstils
- Ādas apdare: brūns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Jumta rāmis
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 100 kW |
| City fuel cons.: | 7.5 l/100 km |
| Highway: | 4.8 l/100 km |
| Average: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 150 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4527 mm |
| Width: | 1817 mm |
| Height: | 1418 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1595 kg |
| Technical max. mass: | 2060 kg |
| Load bearing capacity: | 465 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2760 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Kaasa tulevad ühe hooaja sõitnud naastrehvid.Viimase nelja aasta jooksul on autol tehtud järgmised tööd:
Vahetatud mõlemad esisilla amortisaatorid, vedrud ja stabilisaatorivarda otsad
Vahetatud esisilla pidurikettad ja klotsid
Vahetatud väntvõlli esimene rihmaratas ja rullikud + pinguti
Vahetatud tagasilla pidurikettad, klotsid, pidurisupportid ning pidurivoolikud
Vahetatud turbo
Lisaks veel vahetatud mitmeid piduriketaste kaitseplekke, rattalaagreid, õõtshoobasid, käsipiduriklotsid, eelsüüteküünalde moodul.
Autole on lisatud Webasto.
Varustuse niekiri:
Comfort and interior equipment
S494 Seat heating driver/passenger
S417 Roller sun visor, rear door
S4AE Armrest front, retractable
S441 Smoker package
S493 Storage compartment package
S481 Sports seat
S4CG Interior trim strips "satin-silber" matt
Multimedia
S6AB Control, Teleservices
S620 Voice control
S698 Area-Code 2 for DVD
S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth
S6AA BMW TeleServices
S609 Navigation system Professional
Driver assistance and lightning
S534 Automatic air conditioning
S563 Light package
S520 Fog lights
S507 Park Distance Control (PDC), rear
S522 Xenon Light
S540 Cruise control
S548 Kilometre speedo
S502 Headlight cleaning system
S521 Rain sensor
Wheels and drive
S2PA Locking wheel bolt
S255 Sports leather steering wheel
S2BW BMW LA wheel, double spoke 268
S205 Automatic transmission
S249 Multifunction f steering wheel
Environment and safety
S868 Language version, Dutch
S321 Exterior parts in vehicle colour
S8SP Control unit COP
S886 On-board literature, Dutch
S863 Dealer List Europe
S8SC Telematics access request,country-spec.
S320 Deleted, model lettering
S386 Roof railing
S8S2 Coding, alarm signal
S877 Omission of non-combined operation
S8S3 Automatic locking during starting
S302 Alarm system
S843 Power reduction
S845 Acoustic fasten seat belt reminder
Individual equipment
S775 Headlining anthracite
Other equipment
S1CD Brake Energy Regeneration
S1CA Selection of COP-relevant vehicles
S1CB CO2 equipment
Asub Sakus
+372 55671634
Motor vehicle tax
Annual tax: 73 €
Registration fee: 308 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.