BMW 318
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2009 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 387 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 100 kW N47D20C | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAUX11050A329348 | ||||||
| Reg. nr. | 671TKZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa: 4 tk
- USB
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume, tekstiil
- Nahkpolster: pruun
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Katuseraam
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4527 mm |
| Laius: | 1817 mm |
| Kõrgus: | 1418 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1595 kg |
| Täismass: | 2060 kg |
| Kandevõime: | 465 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kaasa tulevad ühe hooaja sõitnud naastrehvid.Viimase nelja aasta jooksul on autol tehtud järgmised tööd:
Vahetatud mõlemad esisilla amortisaatorid, vedrud ja stabilisaatorivarda otsad
Vahetatud esisilla pidurikettad ja klotsid
Vahetatud väntvõlli esimene rihmaratas ja rullikud + pinguti
Vahetatud tagasilla pidurikettad, klotsid, pidurisupportid ning pidurivoolikud
Vahetatud turbo
Lisaks veel vahetatud mitmeid piduriketaste kaitseplekke, rattalaagreid, õõtshoobasid, käsipiduriklotsid, eelsüüteküünalde moodul.
Autole on lisatud Webasto.
Varustuse niekiri:
Comfort and interior equipment
S494 Seat heating driver/passenger
S417 Roller sun visor, rear door
S4AE Armrest front, retractable
S441 Smoker package
S493 Storage compartment package
S481 Sports seat
S4CG Interior trim strips "satin-silber" matt
Multimedia
S6AB Control, Teleservices
S620 Voice control
S698 Area-Code 2 for DVD
S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth
S6AA BMW TeleServices
S609 Navigation system Professional
Driver assistance and lightning
S534 Automatic air conditioning
S563 Light package
S520 Fog lights
S507 Park Distance Control (PDC), rear
S522 Xenon Light
S540 Cruise control
S548 Kilometre speedo
S502 Headlight cleaning system
S521 Rain sensor
Wheels and drive
S2PA Locking wheel bolt
S255 Sports leather steering wheel
S2BW BMW LA wheel, double spoke 268
S205 Automatic transmission
S249 Multifunction f steering wheel
Environment and safety
S868 Language version, Dutch
S321 Exterior parts in vehicle colour
S8SP Control unit COP
S886 On-board literature, Dutch
S863 Dealer List Europe
S8SC Telematics access request,country-spec.
S320 Deleted, model lettering
S386 Roof railing
S8S2 Coding, alarm signal
S877 Omission of non-combined operation
S8S3 Automatic locking during starting
S302 Alarm system
S843 Power reduction
S845 Acoustic fasten seat belt reminder
Individual equipment
S775 Headlining anthracite
Other equipment
S1CD Brake Energy Regeneration
S1CA Selection of COP-relevant vehicles
S1CB CO2 equipment
Asub Sakus
+372 55671634
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 73 €
Registreerimistasu: 308 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.