Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2016 · Vācija | ||||||
| Mileage | 238 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | 4-motion | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 176 kW CUA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZHE102160 | ||||||
| Reg. nr. | 001FJS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Seller: Kristo
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Regulējama piekare
- 220 V kontaktligzda: aiz
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: 360
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļi ar masāžas funkciju: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Komforta sēdekļi: priekšpuse
- Lietus sensors
- Papildu salona apsilde
Salons
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Apple CarPlay
- Android Auto
- DAB radio
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 176 kW |
| City fuel cons.: | 6.6 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 145 g/km |
| Maximum speed: | 238 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4767 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1881 kg |
| Technical max. mass: | 2310 kg |
| Load bearing capacity: | 429 kg |
| Max braked trailer weight: | 2200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Täielik hooldusajalugu.Tehtud tööd viimase paari aasta jooksul: hooratas, pidutite täisring ja palju muud.
Numbrimärk ei tule autoga kaasa, läheb peale teine nr.
Auto müüjaks on Ferati OÜ
Motor vehicle tax
Annual tax: 234 €
Registration fee: 748 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2016, 237 932 km
10 299 €
122 €/month
Volkswagen Passat
2017, 178 500 km
11 200 €
131 €/month
Volkswagen Passat
2016, 272 151 km
12 000 €
142 €/month
Volkswagen Passat
2017, 192 825 km
12 099 €
143 €/month
Volkswagen Passat
2016, 189 638 km
12 799 €
151 €/month
Volkswagen Passat
2017, 319 000 km
9500 €
111 €/month