Volkswagen Passat
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 238 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | 4-motion | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 176 kW CUA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZHE102160 | ||||||
| Reg. nr. | 001FJS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Müüja: Kristo
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- 220V pistikupesa: taga
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: 360
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Käiguvahetus roolilt
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed: ees
- Vihmaandur
- Salongi lisasoojendus
Sisustus
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- DAB raadio
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 238 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4767 mm |
| Laius: | 1832 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1881 kg |
| Täismass: | 2310 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2786 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Täielik hooldusajalugu.Tehtud tööd viimase paari aasta jooksul: hooratas, pidutite täisring ja palju muud.
Numbrimärk ei tule autoga kaasa, läheb peale teine nr.
Auto müüjaks on Ferati OÜ
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 234 €
Registreerimistasu: 748 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2016, 237 932 km
10 299 €
122 €/kuus
Volkswagen Passat
2017, 178 500 km
11 200 €
131 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 272 151 km
12 000 €
142 €/kuus
Volkswagen Passat
2017, 192 825 km
12 099 €
143 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 189 638 km
12 799 €
151 €/kuus
Volkswagen Passat
2017, 319 000 km
9500 €
111 €/kuus