Hyundai Tucson
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 82 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Premium | ||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 03.05.2026 | ||||||
| VIN | TMAJE81BGMJ060200 | ||||||
| Reg. nr. | 523RNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: 7 gab, vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Drošas izkāpšanas palīdzība
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis: 10,25`` toll
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Centrālā konsole: ādas pārklājums, kontrastējošas šuves
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce: atjaunojams pa gaisu
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi: 9 gab
- Balss vadība
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
- Apgaismots režģis
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Piekabes stabilizācijas sistēma
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 7 l/100 km |
| Highway: | 6 l/100 km |
| Average: | 6.5 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 54 l |
| CO₂ emission: | 148 g/km |
| Maximum speed: | 189 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4500 mm |
| Width: | 1865 mm |
| Height: | 1650 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1656 kg |
| Technical max. mass: | 2100 kg |
| Load bearing capacity: | 444 kg |
| Max braked trailer weight: | 1650 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2680 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hyundai Tucson Premium
Motor vehicle tax
Annual tax: 183 €
Registration fee: 763 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Hyundai Tucson
2021, 192 181 km
21 399 €
239 €/month
Hyundai Tucson
2021, 90 538 km
21 500 €
231 €/month
Hyundai Tucson
2021, 100 878 km
21 900 €
251 €/month
Hyundai Tucson
2021, 57 956 km
21 995 €
252 €/month
Hyundai Tucson
2022, 53 859 km
25 999 €
279 €/month
Hyundai Tucson
2021, 26 986 km
26 199 €
300 €/month