Hyundai Tucson
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 82 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Premium | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 03.05.2026 | ||||||
| VIN | TMAJE81BGMJ060200 | ||||||
| Reg. nr. | 523RNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 7 tk, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Ohutu väljumise abi
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel: 10,25`` toll
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: üle õhu uuenev
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid: 9 tk
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Valgustusega iluvõre
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Haagise stabiliseerimise süsteem
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 54 l |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
| Tippkiirus: | 189 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1656 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 444 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hyundai Tucson Premium
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 183 €
Registreerimistasu: 763 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Hyundai Tucson
2021, 192 181 km
21 399 €
239 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 90 538 km
21 500 €
231 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 100 878 km
21 900 €
251 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 57 956 km
21 995 €
252 €/kuus
Hyundai Tucson
2022, 53 859 km
25 999 €
279 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 26 986 km
26 199 €
300 €/kuus