Škoda Superb ELEGANCE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2016 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 220 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 110 kW CZE | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJB7NP7G7083991 | ||||||
| Reg. nr. | 930BRN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Seller: Riico
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls: bezvadu apsilde
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: 3 zones, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: three-way, ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Bīdāma bagāžas nodalījuma grīda
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs: kaste
- Balss vadība
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: matricas led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- MATRIX LED ESI-JA KAUGTULED
- ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDIK
- ELEKTRILISE SOOJENDUSEGA ESIKLAAS
- PIMENURGA ANDURID
- PARKIMISANDURID
- TÄIS NAHKSISU
- ISTMESOOJENDUSED
- ELEKTRILISELT REGULEERITAV MÄLUDEGA JUHIISTE
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1395 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 6.3 l/100 km |
| Highway: | 4.4 l/100 km |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 66 l |
| CO₂ emission: | 119 g/km |
| Maximum speed: | 218 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4856 mm |
| Width: | 1864 mm |
| Height: | 1467 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1531 kg |
| Technical max. mass: | 2032 kg |
| Load bearing capacity: | 501 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 720 kg |
| Wheelbase: | 2836 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Skoda Superb Elegance 1.4TSI 110KW
Mõnus ja mahukas suur pereauto, mugava sisu ja ohtra lisade paketiga.Eestist ostetud ja olen 2.omanik.
Väga öko mudel, keskmine 5l/100
Helista julgelt ja küsi lisainfot!
Motor vehicle tax
Annual tax: 105 €
Registration fee: 352 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Superb
2017, 245 000 km
9900 €
117 €/month
Opel Insignia
2017, 165 500 km
9500 €
112 €/month
Volkswagen Tiguan
2015, 192 342 km
9870 €
116 €/month
Škoda Octavia
2018, 229 096 km
9900 €
111 €/month
Nissan Qashqai
2016, 157 948 km
9900 €
117 €/month
Volkswagen Passat
2017, 182 000 km
9900 €
117 €/month