Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 220 000 km | ||||||
| Varustustase | ELEGANCE | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 110 kW CZE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJB7NP7G7083991 | ||||||
| Reg. nr. | 930BRN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Müüja: Riico
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Kohtvalgustid
- Pakiruumi liugpõrand
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija: boks
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- MATRIX LED ESI-JA KAUGTULED
- ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDIK
- ELEKTRILISE SOOJENDUSEGA ESIKLAAS
- PIMENURGA ANDURID
- PARKIMISANDURID
- TÄIS NAHKSISU
- ISTMESOOJENDUSED
- ELEKTRILISELT REGULEERITAV MÄLUDEGA JUHIISTE
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.3 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 66 l |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4856 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1467 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1531 kg |
| Täismass: | 2032 kg |
| Kandevõime: | 501 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Skoda Superb Elegance 1.4TSI 110KW
Mõnus ja mahukas suur pereauto, mugava sisu ja ohtra lisade paketiga.Eestist ostetud ja olen 2.omanik.
Väga öko mudel, keskmine 5l/100
Helista julgelt ja küsi lisainfot!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 105 €
Registreerimistasu: 389 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2018, 259 715 km
12 500 €
146 €/kuus
Škoda Superb
2017, 148 000 km
13 500 €
152 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 175 516 km
11 299 €
134 €/kuus
Toyota Avensis
2015, 141 100 km
11 490 €
132 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 136 000 km
11 890 €
134 €/kuus
Škoda Octavia
2016, 236 000 km
11 890 €
141 €/kuus