BMW 318
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 162 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | M Sport package | ||||||
| Body type | 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW B47D20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBA8H71060A036527 | ||||||
| Reg. nr. | 228MRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: par lietotni, ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis: ādas pārklājums, kontrastējošas šuves
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Stereo: usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 5.4 l/100 km |
| Highway: | 4 l/100 km |
| Average: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 119 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4633 mm |
| Width: | 1811 mm |
| Height: | 1429 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1595 kg |
| Technical max. mass: | 2115 kg |
| Load bearing capacity: | 520 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2810 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa heas korras BMW 318d.
Sõiduk heas korras.Uuena Eestist ostetud. Hooldatud ainult ametlikes BMW esindustes. Läbisõit 162 000 km.
Motor vehicle tax
Annual tax: 135 €
Registration fee: 432 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.