BMW 318
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 162 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | M Sport package | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW B47D20A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA8H71060A036527 | ||||||
| Reg. nr. | 228MRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: appist, jala viipega, puldist
- Kliimaseade
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Stereo: usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4633 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1429 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1595 kg |
| Täismass: | 2115 kg |
| Kandevõime: | 520 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras BMW 318d.
Sõiduk heas korras.Uuena Eestist ostetud. Hooldatud ainult ametlikes BMW esindustes. Läbisõit 162 000 km.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 135 €
Registreerimistasu: 432 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.