BMW 530 XDrive
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2017 · Somija | ||||||
| Mileage | 205 500 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 190 kW N57D30A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBA5K3107HG797105 | ||||||
| Reg. nr. | 623FBT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Nakts redzamības palīgs
- Vilces kontrole
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Pneimatiskā piekare: aiz
- 12 V kontaktligzda: 3 gab
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- DVD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Bagāžas pārsegs: automātiska
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 190 kW |
| City fuel cons.: | 6.7 l/100 km |
| Highway: | 5.1 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 149 g/km |
| Maximum speed: | 248 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4907 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1995 kg |
| Technical max. mass: | 2530 kg |
| Load bearing capacity: | 535 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2968 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
BMW 530D XDrive
Motor vehicle tax
Annual tax: 329 €
Registration fee: 900 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW 530
2015, 221 000 km
14 790 €
175 €/month
Hyundai Santa Fe
2015, 145 000 km
14 490 €
165 €/month
BMW 520
2016, 295 000 km
14 500 €
171 €/month
Volkswagen Touareg
2015, 246 000 km
14 500 €
161 €/month
Volkswagen Passat
2016, 271 000 km
14 500 €
171 €/month
Land Rover Discovery
2016, 161 851 km
14 900 €
177 €/month