BMW 530 XDrive
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2017 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 205 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 190 kW N57D30A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA5K3107HG797105 | ||||||
| Reg. nr. | 623FBT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: taga
- 12V pistikupesa: 3 tk
- USB
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate: automaatne
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 190 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.1 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
| Tippkiirus: | 248 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4907 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1995 kg |
| Täismass: | 2530 kg |
| Kandevõime: | 535 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2968 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW 530D XDrive
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 329 €
Registreerimistasu: 900 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
BMW 530
2015, 221 000 km
14 790 €
175 €/kuus
Hyundai Santa Fe
2015, 145 000 km
14 490 €
165 €/kuus
BMW 520
2016, 295 000 km
14 500 €
171 €/kuus
Volkswagen Touareg
2015, 246 000 km
14 500 €
161 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 271 000 km
14 500 €
171 €/kuus
Land Rover Discovery
2016, 161 851 km
14 900 €
177 €/kuus