Mercedes-Benz Actros
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2020 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 710 800 km | ||||||
| Komplektācija | 5 L-Cab 1845 LS | ||||||
| Body type | Sadul, 2 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 12.8, 330 kW OM471LA.6-12 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| Reg. nr. | 100ECR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Seller: Einar A
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Regulējama piekare
- 220 V kontaktligzda
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana)
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga
- Papildu salona apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce
- Stereo
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Cits
- kohvimasin
- mikrolaineahi
- teler
- Muundur
- Mootoripidur, suurema võimsusega (400kW)
- Topograafiat järgiv käiguvahetussüsteem "Predictive Powertrain Control"
- Vilkuvad pidurituled hädapidurdusel
- Autonoomne kabiini kütteseade , märg (3,8 kW)
- Kabiini täiendav soojusisolatsioon
- BigSpace kabiin, seisukõrgus istmete vahel 1990 mm
- MirrorCam
- Sõidurea jälgimissüsteem (Lane Keeping Assist)
- Attention Assist
- Sillakaalu näit
- Multimedia Cockpit
- ADR vastavus klass AT
- Ambient valgustus
- Külmik voodialuses sahtlis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 12.8 l |
| Cubic capacity: | 12809 cm³ |
| Power: | 330 kW |
| Maximum speed: | 90 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Sadul |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 6308 mm |
| Width: | 2500 mm |
| Height: | 3929 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 8272 kg |
| Technical max. mass: | 18000 kg |
| Load bearing capacity: | 9728 kg |
| Max braked trailer weight: | 38500 kg |
| Wheelbase: | 3850 mm |
| Number of axles: | 2 |
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.