Mercedes-Benz Actros
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 710 800 km | ||||||
| Varustustase | 5 L-Cab 1845 LS | ||||||
| Keretüüp | Sadul, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.8, 330 kW OM471LA.6-12 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Reg. nr. | 100ECR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Müüja: Einar A
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- 220V pistikupesa
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Seisuküte (eelsoendus)
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Salongi lisasoojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Stereo
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Muu
- kohvimasin
- mikrolaineahi
- teler
- Muundur
- Mootoripidur, suurema võimsusega (400kW)
- Topograafiat järgiv käiguvahetussüsteem "Predictive Powertrain Control"
- Vilkuvad pidurituled hädapidurdusel
- Autonoomne kabiini kütteseade , märg (3,8 kW)
- Kabiini täiendav soojusisolatsioon
- BigSpace kabiin, seisukõrgus istmete vahel 1990 mm
- MirrorCam
- Sõidurea jälgimissüsteem (Lane Keeping Assist)
- Attention Assist
- Sillakaalu näit
- Multimedia Cockpit
- ADR vastavus klass AT
- Ambient valgustus
- Külmik voodialuses sahtlis
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.8 l |
| Kubatuur: | 12809 cm³ |
| Võimsus: | 330 kW |
| Tippkiirus: | 90 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sadul |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6308 mm |
| Laius: | 2500 mm |
| Kõrgus: | 3929 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 8272 kg |
| Täismass: | 18000 kg |
| Kandevõime: | 9728 kg |
| Haagis piduritega: | 38500 kg |
| Teljevahe: | 3850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.