Škoda Superb
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 137 808 km | ||||||
| Body type | Sedan, Sedan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBAN7NP4M7074829 | ||||||
| Reg. nr. | 419RTW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare: melns
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
- Balss vadība
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski: 17"
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Registreerimistasu makstud
- Tehasegarantii kuni 14.06.2026 või 150 000km
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 7 l/100 km |
| Highway: | 5.3 l/100 km |
| Average: | 6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 142 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4869 mm |
| Width: | 1864 mm |
| Height: | 1503 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1477 kg |
| Technical max. mass: | 2065 kg |
| Load bearing capacity: | 588 kg |
| Weight of road train: | 3665 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 730 kg |
| Wheelbase: | 2836 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Bravoauto garantii 6 kuud / 10000kmTeostatud tehniline kontroll
Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis.
Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki! Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 151 €
Registration fee: 690 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Superb
2019, 166 700 km
18 500 €
207 €/month
Škoda Superb
2021, 94 070 km
19 290 €
207 €/month
Škoda Superb
2021, 118 281 km
19 900 €
213 €/month
Škoda Superb
2022, 129 152 km
20 990 €
225 €/month
Škoda Superb
2023, 83 719 km
21 900 €
234 €/month
Peugeot 308
2023, 72 000 km
18 380 €
211 €/month