Mercedes-Benz V 250
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Van, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW 654 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | W1V44781313878394 | ||||||
| Reg. nr. | 827CYJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): lietotnes vadība
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz
- Parkošanās sensori: 360
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: skārienjutīgs
- Navigācijas ierīce: atjaunojams pa gaisu
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Stereo
- Skaļruņi
- Balss vadība
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1950 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 8.5 l/100 km |
| Highway: | 6.9 l/100 km |
| Average: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 219 g/km |
| Maximum speed: | 199 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5140 mm |
| Width: | 1928 mm |
| Height: | 1883 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2504 kg |
| Technical max. mass: | 3100 kg |
| Load bearing capacity: | 596 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3200 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 800 €
Registration fee: 3154 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz V 250
2022, 125 500 km
51 900 €
585 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 174 600 km
52 890 €
589 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 160 900 km
52 990 €
590 €/month
Mercedes-Benz
2023, 56 411 km
47 700 €
531 €/month
Mercedes-Benz
2022, 85 000 km
49 990 €
557 €/month
Mercedes-Benz V 300
2021, 108 878 km
54 250 €
580 €/month