Subaru Forester
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2015 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 213 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 108 kW EE20 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | JF1SJDLY5FG194906 | ||||||
| Reg. nr. | 280BPK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis: ādas pārklājums
- Centrālā konsole
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Wi-Fi
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Skaļruņi: 6 gab
- Televizors: priekšpuse
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Kartera aizsardzība
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Auto Android TEYES
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 108 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 50 l |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
| Maximum speed: | 188 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4595 mm |
| Width: | 1795 mm |
| Height: | 1735 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1690 kg |
| Technical max. mass: | 2080 kg |
| Load bearing capacity: | 390 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga hea ja töökorras, hooldatud
Väga heas korras ja hoolikalt hoitud auto! Kõik hooldused tehtud õigeaegselt – varuosad ja õlid regulaarselt vahetatud. Kaasa peaaegu uued suverehvid ja talvised naastrehvid. Istuge sisse ja sõitke muretult!
Motor vehicle tax
Annual tax: 190 €
Registration fee: 658 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Ford S-Max
2016, 302 000 km
9000 €
105 €/month
Volkswagen Passat Alltrack
2014, 252 000 km
9400 €
115 €/month
Honda CR-V
2013, 311 000 km
9590 €
117 €/month
Ford Kuga
2015, 181 000 km
9900 €
115 €/month
Jeep Grand Cherokee
2013, 222 500 km
9999 €
122 €/month
Opel Insignia
2014, 234 800 km
9999 €
122 €/month