Subaru Forester
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 213 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 108 kW EE20 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1SJDLY5FG194906 | ||||||
| Reg. nr. | 280BPK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- WIFI
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Kõlarid: 6 tk
- TV: ees
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Karterikaitse
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Auto Android TEYES
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 108 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 50 l |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1735 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1690 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 390 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väga hea ja töökorras, hooldatud
Väga heas korras ja hoolikalt hoitud auto! Kõik hooldused tehtud õigeaegselt – varuosad ja õlid regulaarselt vahetatud. Kaasa peaaegu uued suverehvid ja talvised naastrehvid. Istuge sisse ja sõitke muretult!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 190 €
Registreerimistasu: 658 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford S-Max
2016, 302 000 km
9000 €
105 €/kuus
Volkswagen Passat Alltrack
2014, 252 000 km
9400 €
115 €/kuus
Honda CR-V
2013, 311 000 km
9590 €
117 €/kuus
Ford Kuga
2015, 181 000 km
9900 €
115 €/kuus
Jeep Grand Cherokee
2013, 222 500 km
9999 €
122 €/kuus
Opel Insignia
2014, 234 800 km
9999 €
122 €/kuus