Land Rover Range Rover Sport
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2014 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 240 000 km | ||||||
| Komplektācija | Supercharged Autobiography | ||||||
| Body type | Touring, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 5.0, 375 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SALWA2EFXEA340864 | ||||||
| Reg. nr. | 470FKY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Integreeritud väravapult
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Elektrilise soojendusega esiklaas
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Elektriline antenn
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Veokonks
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 5.0 l |
| Cubic capacity: | 4999 cm³ |
| Power: | 375 kW |
| City fuel cons.: | 18.3 l/100 km |
| Highway: | 9.7 l/100 km |
| Average: | 12.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 298 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Touring |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4850 mm |
| Width: | 1983 mm |
| Height: | 1780 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2402 kg |
| Technical max. mass: | 3050 kg |
| Load bearing capacity: | 648 kg |
| Weight of road train: | 6550 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2923 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil.
Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav.
Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd:
- ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur)
- Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur)
- Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu)
- Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur)
- Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur)
Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Motor vehicle tax
Annual tax: 598 €
Registration fee: 2414 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.