Land Rover Range Rover Sport
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 240 000 km | ||||||
| Varustustase | Supercharged Autobiography | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 5.0, 375 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALWA2EFXEA340864 | ||||||
| Reg. nr. | 470FKY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Integreeritud väravapult
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Elektrilise soojendusega esiklaas
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Elektriline antenn
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Sportvarustus
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Veokonks
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 5.0 l |
| Kubatuur: | 4999 cm³ |
| Võimsus: | 375 kW |
| Kütusekulu linnas: | 18.3 l/100 km |
| Maanteel: | 9.7 l/100 km |
| Keskmine: | 12.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 298 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4850 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1780 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2402 kg |
| Täismass: | 3050 kg |
| Kandevõime: | 648 kg |
| Autorongi mass: | 6550 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2923 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil.
Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav.
Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd:
- ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur)
- Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur)
- Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu)
- Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur)
- Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur)
Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 598 €
Registreerimistasu: 2414 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.