There are no photos of this vehicle.
Porsche Macan
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 82 500 km | ||||||
| Komplektācija | S | ||||||
| Body type | Touring, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 260 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WP1ZZZ95ZLLB30155 | ||||||
| Reg. nr. | 587CRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- Apple CarPlay
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2995 cm³ |
| Power: | 260 kW |
| CO₂ emission: | 252 g/km |
| Maximum speed: | 254 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Touring |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4681 mm |
| Width: | 1923 mm |
| Height: | 1589 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2050 kg |
| Technical max. mass: | 2580 kg |
| Load bearing capacity: | 530 kg |
| Weight of road train: | 4980 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2807 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Eestist uuena ostetud Porsche, millel on eriline värvikombinatsioon ning väga hea varustustase.
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 650 €
Registration fee: 2744 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.