Antud sõidukil pole fotosid.
Porsche Macan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 82 500 km | ||||||
| Varustustase | S | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 260 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ95ZLLB30155 | ||||||
| Reg. nr. | 587CRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Automaatse parkimise funktsioon
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- Apple CarPlay
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2995 cm³ |
| Võimsus: | 260 kW |
| CO₂ emissioon: | 252 g/km |
| Tippkiirus: | 254 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4681 mm |
| Laius: | 1923 mm |
| Kõrgus: | 1589 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2050 kg |
| Täismass: | 2580 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Autorongi mass: | 4980 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2807 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Eestist uuena ostetud Porsche, millel on eriline värvikombinatsioon ning väga hea varustustase.
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 650 €
Registreerimistasu: 2744 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.