Kia Sportage
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2020 · Latvija | ||||||
| Mileage | 146 962 km | ||||||
| Komplektācija | EX Navi 4WD | ||||||
| Body type | Hatchback, Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 100 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | U5YPH812HLL903146 | ||||||
| Reg. nr. | 630NSP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Bluetooth
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Ziemas riepas
- Vieglmetāla diski: 17"
Cits
- Bagāžas pārsegs
- TEHASEGARANTII 7A/150000KM KUNI 01.06.2027
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 100 kW |
| City fuel cons.: | 5 l/100 km |
| Highway: | 5.1 l/100 km |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4485 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1635 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1668 kg |
| Technical max. mass: | 2210 kg |
| Load bearing capacity: | 542 kg |
| Weight of road train: | 3810 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2670 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 276 €
Registration fee: 1050 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.