Land Rover Range Rover Evoque
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2018 · Dānija | ||||||
| Mileage | 139 570 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Pure 4x4 Facelift | ||||||
| Body type | Urban SUV, kõrge, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW TDI | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SALVA2BNXJH300681 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Motora pārsegs ar gājēju drošības funkciju
- Kalnu bremze
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Virsraksts: spilgts
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Kartera aizsardzība
- Aizmugurējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Uzlādes kabelis
- Iebūvēts lādētājs
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.139t/km, FACELIFT-mudeli uuendusega, PURE-paketiga, PÕHJAMAA PAKETIGA, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, veermik vaikne, all korralikud aastaringsed M+S Continental rehvid, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, SÕIDUK NÄEB VÄLJA NAGU UUS, EURO 6, olemas 2-komplekti org.võtmeid, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1999 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 6.1 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 134 g/km |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Urban SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4360 mm |
| Width: | 1900 mm |
| Height: | 1605 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1835 kg |
| Technical max. mass: | 2350 kg |
| Load bearing capacity: | 515 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Papildu informācija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 261 €
Registration fee: 863 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Land Rover Range Rover Evoque
196 000 km
14 999 €
177 €/month
Renault Koleos
2018, 169 000 km
14 500 €
172 €/month
Honda CR-V
2018, 193 000 km
14 890 €
176 €/month
Kia Sportage
2018, 162 500 km
14 900 €
176 €/month
BMW 218
2020, 111 000 km
14 990 €
172 €/month
Renault Koleos
2018, 197 999 km
14 990 €
177 €/month