Nissan Qashqai
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 69 300 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Tekna | ||||||
| Body type | Minivan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.3, 116 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 03.2027 / 100 000 km! | ||||||
| VIN | SJNTAAJ12U1058711 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Stereo: oriģināls
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Head-up displei!
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.3 l |
| Cubic capacity: | 1332 cm³ |
| Power: | 116 kW |
| CO₂ emission: | 144 g/km |
| Maximum speed: | 199 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4425 mm |
| Width: | 1835 mm |
| Height: | 1625 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1506 kg |
| Technical max. mass: | 1985 kg |
| Load bearing capacity: | 479 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 725 kg |
| Wheelbase: | 2665 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 131 €
Registration fee: 629 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan Qashqai
2021, 80 990 km
19 490 €
223 €/month
Nissan Qashqai
2021, 91 300 km
19 900 €
228 €/month
Nissan Qashqai
2021, 97 600 km
20 900 €
239 €/month
Nissan Qashqai
2022, 56 000 km
23 480 €
269 €/month
Nissan Qashqai
2023, 38 942 km
24 990 €
268 €/month
Nissan Qashqai
2023, 22 000 km
27 000 €
304 €/month