Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2024 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 52 883 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | SPORTLINE 4X4 | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 30.01.2029 | ||||||
| VIN | TMBLJ9NS7R8517528 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Piekabes stabilizācijas sistēma
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Audiosüsteem Canton: 4 kõlarit esiustes, 4 tagaustes, 1 keskel armatuurlauas, 1 aktiivbassikõlar pagasiruumis, digitaalne võimendi, koguvõimsus 575W
- Tagurduskaamera (pesuriga)
- Reavahetuse abisüsteem Side Assist + tagurdamisel läheneva sõiduki eest hoiatav süsteem (Rear Traffic Alert)
- Adaptiivne kiirushoidik
- Soojendusega esiklaas + vihmasensor
- Ruumisäästev varuratas (145/85 R18), tungraud ja veljevõti
- Täiendav mürasummutuspakett
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 161 g/km |
| Maximum speed: | 199 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4699 mm |
| Width: | 1882 mm |
| Height: | 1678 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1878 kg |
| Technical max. mass: | 2430 kg |
| Load bearing capacity: | 552 kg |
| Weight of road train: | 4930 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2788 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST.HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
GARANTII KEHTIB KUNI 30.01.2029 VÕI 150 000 KM.
Sõiduk SKODA KODIAQ (438PFC) on osalenud kindlustusjuhtumis
Motor vehicle tax
Annual tax: 360 €
Registration fee: 1729 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.