Škoda Enyaq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 112 305 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | iV 60 / 62kWh | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Elektra | ||||||
| Dzinējs | 70 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJB7NY7NF043633 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- Convenience Basic: KESSY, telefoni juhtmeta laadimine, tumedaks toonitud aknad taga, täiendav mürasummutuspakett, juhi väsimusastet jälgiv süsteem
- Soojuspump: küttepumbasüsteem soojendab salongiõhku, tarbides tavapäraste kõrgepinge-kütteseadmetega võrreldes vähem energiat ja pakub küttepumbata elektrisõidukitega võrreldes suuremat sõiduulatust
- Parking Basic: parkimisandurid ees ja taga, tagurduskaamera
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 70 kW |
| Battery capacity: | 62 kWh |
| Maximum speed: | 160 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4698 mm |
| Width: | 1879 mm |
| Height: | 1614 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2025 kg |
| Technical max. mass: | 2500 kg |
| Load bearing capacity: | 475 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2770 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST.Tehniline kontroll: hooldusaeg käes, parem esimene logar katki, vasakul taga tiivapoolses tules niiskus, tagaluugi tuledes putukad sees, kliimaseade vajab kontrolli, esistange alt serv kraabitud, taga tiibadel täkked/kriimustused, vasakul tagumisel uksel mõlk, tagastangel kriimustused.
Sõiduk SKODA ENYAQ 60 (673RFD) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.
Motor vehicle tax
Annual tax: 90 €
Registration fee: 262 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.