Mitsubishi Outlander
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2014 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 298 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 7 kohta, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Petrol+LPG | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW 4J11 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | JMBXTGF7WDZ004819 | ||||||
| Reg. nr. | 501KXF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis: slēdzene pa vidu, elektronisks
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- DVD atskaņotājs
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Petrol+LPG |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 8.2 l/100 km |
| Highway: | 5.9 l/100 km |
| Average: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 155 g/km |
| Maximum speed: | 185 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4655 mm |
| Width: | 1800 mm |
| Height: | 1673 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1655 kg |
| Technical max. mass: | 2170 kg |
| Load bearing capacity: | 515 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2670 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Exchange optionMotor vehicle tax
Annual tax: 178 €
Registration fee: 531 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.