BMW X5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2012 · Šveice | ||||||
| Mileage | 292 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 225 kW N57D30B | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WBAZW610X0L572356 | ||||||
| Reg. nr. | 484JMX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Seller: Rando
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz, 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: elektrisks, ar atmiņu
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: tumšs
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Automašīnas dators
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks, pārnēsājams
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 225 kW |
| City fuel cons.: | 8.8 l/100 km |
| Highway: | 6.8 l/100 km |
| Average: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 198 g/km |
| Maximum speed: | 236 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4857 mm |
| Width: | 1933 mm |
| Height: | 1776 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2185 kg |
| Technical max. mass: | 2875 kg |
| Load bearing capacity: | 690 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2933 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 253 €
Registration fee: 887 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.