Volkswagen T-Cross
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 97 338 km | ||||||
| Body type | Wagon, universaal, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVGZZZC1ZKY053529 | ||||||
| Reg. nr. | 637DCJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Start-stop sistēma
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Ādas apdare: pelēks
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 5.6 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 139 g/km |
| Maximum speed: | 193 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4108 mm |
| Width: | 1760 mm |
| Height: | 1559 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1310 kg |
| Technical max. mass: | 1750 kg |
| Load bearing capacity: | 440 kg |
| Weight of road train: | 2850 kg |
| Max braked trailer weight: | 1100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 630 kg |
| Wheelbase: | 2551 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 105 €
Registration fee: 488 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen T-Cross
2019, 93 712 km
15 250 €
175 €/month
Nissan Micra
2019, 88 402 km
10 890 €
117 €/month
Renault Megane
2018, 59 992 km
10 990 €
126 €/month
Renault Captur
2018, 114 690 km
10 990 €
126 €/month
Renault Clio
2018, 85 271 km
10 990 €
126 €/month
Peugeot 2008
2019, 49 000 km
11 450 €
131 €/month