Honda Civic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2015 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 192 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 104 kW R18Z4 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SHHFK2710FU501324 | ||||||
| Reg. nr. | 628MJX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, sānos, aiz
- Tekstila apdare
Multimēdija
- DAB radio
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Virzienrādītāji: dinamisks
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 104 kW |
| City fuel cons.: | 7.7 l/100 km |
| Highway: | 5.3 l/100 km |
| Average: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 146 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4590 mm |
| Width: | 1770 mm |
| Height: | 1465 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1392 kg |
| Technical max. mass: | 1790 kg |
| Load bearing capacity: | 398 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
| Wheelbase: | 2595 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Ostetud Eestist, üks omanik, kõik hooldused teostatud margiesinduses.Motor vehicle tax
Annual tax: 148 €
Registration fee: 527 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.