SEAT Leon
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2013 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 183 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | FR | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 132 kW CJSA | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VSSZZZ5FZER016584 | ||||||
| Reg. nr. | 950BKD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Eesti auto
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 7.5 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 137 g/km |
| Maximum speed: | 226 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4263 mm |
| Width: | 1816 mm |
| Height: | 1459 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1310 kg |
| Technical max. mass: | 1820 kg |
| Load bearing capacity: | 510 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 650 kg |
| Wheelbase: | 2618 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eesti auto, Kahed veljed
- Sõiduk on puhas ja tehniliselt korras- Viimane korraline hooldus on tehtud 11/2025 Forssis, mille käigus vahetati ka mootoriketi komplekt
- Auto on Eestist uuena ostetud
- Sõidukiga tuleb kaasa lisakomplekt 16" valuvelgi uute naastrehvidega
- Korralikult hooldatud ning enamik remonttööde ja hoolduste arveid on kaasas
Hooldused:
' 17 592 km - 21.05.2014
' 28 298 km - 15.12.2014
' 48 547 km - 25.11.2015
' 66 593 km - 03.11.2016
' 82 157 km - 15.08.2017
' 99 095 km - 26.07.2018
' 115 555 km - 29.07.2019
' 130 774 km - 06.08.2020
' 150 161 km - 25.08.2021
' 154 929 km - 29.03.2022
' 166 904 km - 06.04.2023
' 172 233 km - 13.03.2024
' 177 188 km - 07.03.2025
' 181 171 km - 06.11.2025
- Mootorsõiduki registreerimismaks 373€ lisandub hinnale, aastamaks 104€ tasutud ja sisaldub hinnas.
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Если вы заинтересованы, пожалуйста, позвоните заранее, мы находимся по адресу Akadeemia tee 33, Tallinn
RUS +372 53574654
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 104 €
Registration fee: 372 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.