Peugeot 5008
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2026 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 3 000 km | ||||||
| Komplektācija | GT Hybrid 145 e-DCS6 | ||||||
| Body type | Minivan, Minivan, 4 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 100 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VR3KAHPY6SS122660 | ||||||
| Reg. nr. | 120LRG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2030 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Ādas apdare: pelēks
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski: 19"
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1199 cm³ |
| Power: | 100 kW |
| CO₂ emission: | 130 g/km |
| Maximum speed: | 198 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4790 mm |
| Width: | 1895 mm |
| Height: | 1735 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1821 kg |
| Technical max. mass: | 2330 kg |
| Load bearing capacity: | 509 kg |
| Weight of road train: | 3330 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2895 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 221 €
Registration fee: 1525 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.