Kia Sportage
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2018 | ||||||
| Mileage | 113 452 km | ||||||
| Body type | Hatchback, LUUKPÄRA, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 97 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | U5YPG814AJL526436 | ||||||
| Reg. nr. | 131TNG | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Ādas apdare: melns
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Soojendusega rool, Istmesoojendused ees
- 2 tsooniline kliima
- Vihmasensor
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1600 cm³ |
| Power: | 97 kW |
| City fuel cons.: | 8.6 l/100 km |
| Highway: | 5.6 l/100 km |
| Average: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 156 g/km |
| Maximum speed: | 182 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zeltains |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4480 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1635 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1513 kg |
Papildu informācija
Teostatud tehniline kontrollBravoauto garantii 6 kuud või 10 000km.
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 197 €
Registration fee: 780 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.