Citroën C4 Picasso
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2015 · Dānija | ||||||
| Mileage | 215 700 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Long Luxury Facelift 7k | ||||||
| Body type | Minivan, pikk, kõrge, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 85 kW HDi | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF73A9HC8EJ683644 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
- Ziemas pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Bagāžnieka paklājiņš
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: spilgts
- Pusādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Skaļruņi
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Kartera aizsardzība
- Aizmugurējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.215t/km, FACELIFT-mudeli uuendusega, 7-kohaline,-tagumised istmed lihtsalt põrandasse klapitavad, LUXURY paketiga, PÕHJAMAA PAKETIGA, olnud eelnevalt 1-omaniku kasutuses, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, Taanis teostatud PAVA korrosioonikaitse kerele, ees UV-kiirgusvastane esiklaas, all uueväärseb BARUM suverehvid, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, EURO 5, olemas 2-komplekti org.võtmeid, teostatud registreerimiseelne ARK kontroll AKT
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1560 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 4.4 l/100 km |
| Highway: | 3.7 l/100 km |
| Average: | 4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 104 g/km |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4597 mm |
| Width: | 1826 mm |
| Height: | 1638 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1395 kg |
| Technical max. mass: | 2150 kg |
| Load bearing capacity: | 755 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 695 kg |
Papildu informācija
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 94 €
Registration fee: 335 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.