Nissan Qashqai
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 98 784 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | N-Connecta | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.3, 103 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SJNTAAJ12U1038734 | ||||||
| Reg. nr. | 981NJH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Komforta sēdekļi
- Elektriskie logu pacēlāji
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls, usb ports, mp3 atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.3 l |
| Cubic capacity: | 1332 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| CO₂ emission: | 144 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4425 mm |
| Width: | 1835 mm |
| Height: | 1625 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1453 kg |
| Technical max. mass: | 1935 kg |
| Load bearing capacity: | 482 kg |
| Weight of road train: | 3335 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 700 kg |
| Wheelbase: | 2665 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.Motor vehicle tax
Annual tax: 131 €
Registration fee: 629 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Nissan Qashqai
2021, 80 990 km
19 490 €
224 €/month
Nissan Qashqai
2021, 91 300 km
19 900 €
228 €/month
Nissan Qashqai
2021, 97 600 km
20 900 €
239 €/month
Nissan Qashqai
2022, 69 300 km
20 990 €
241 €/month
Nissan Qashqai
2022, 56 000 km
23 480 €
269 €/month
Nissan Qashqai
2023, 38 942 km
24 990 €
268 €/month