SEAT Tarraco
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2021 · Vācija | ||||||
| Mileage | 130 222 km | ||||||
| Komplektācija | TSI FR | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | VSSZZZKNZMW014968 | ||||||
| Reg. nr. | 148PFY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2025 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Imobilizators
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Navigācijas ierīce
- Automašīnas dators
- Stereo: beatsaudio w
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Digitaalne näidikutepaneel
- Android Auto Apple CarPlay
- Automaatse parkimise funktsioon
- Pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega puldist) Registreeritud Eestis kasutatuna päritoluriik Saksamaa
- Informatsiooni liikluskahjude osas palun kontrollida lkf.ee ennem ostmist või küsida müüjalt.
- kergmetallveljed (18)
- turvapatjade arv (7)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 168 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4735 mm |
| Width: | 1839 mm |
| Height: | 1665 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1680 kg |
| Technical max. mass: | 2180 kg |
| Load bearing capacity: | 500 kg |
| Weight of road train: | 3980 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2787 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 284 €
Registration fee: 1166 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
SEAT Tarraco
2021, 69 000 km
24 000 €
271 €/month
SEAT Tarraco
2021, 110 581 km
25 700 €
295 €/month
Toyota RAV4
2020, 159 000 km
18 500 €
218 €/month
Škoda Superb
2019, 166 700 km
18 500 €
207 €/month
Kia Sportage
2021, 69 000 km
18 750 €
211 €/month
Volkswagen Taigo
2022, 109 494 km
18 900 €
203 €/month