Sisepikkus 3500, kõrgus 1500. laius 1500
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2008 · Igaunija | ||||||
| VIN | EST07130680ARK874 | ||||||
| Reg. nr. | 633ZB | ||||||
Technical details
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Length: | 4800 mm |
| Width: | 2070 mm |
| Height: | 2050 mm |
| Vehicle category: | O1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Piekabe |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 300 kg |
| Technical max. mass: | 750 kg |
| Load bearing capacity: | 450 kg |
| Wheelbase: | 3060 mm |
| Number of axles: | 1 |
Papildu informācija
Sisepikkus 3500, kõrgus 1500. laius 1500Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen