BMW 318
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2004 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 273 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 105 kW N42B20A | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAAY71030CK03321 | ||||||
| Reg. nr. | 457BDM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: 2 gab, vadītāja un pasažiera drošības spilvens
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 1 gab
- Gaisa kondicionēšana: 1 zone, klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: tumšs
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Skaļruņi: 4 gab
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi: oriģināls
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 105 kW |
| City fuel cons.: | 11.2 l/100 km |
| Highway: | 6.3 l/100 km |
| Average: | 8.1 l/100 km |
| Maximum speed: | 214 km/h |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4471 mm |
| Width: | 1739 mm |
| Height: | 1415 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1435 kg |
| Technical max. mass: | 1860 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 680 kg |
| Wheelbase: | 2725 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa BMW 318i. Auto on Eesti ajalooga ning igapäevases kasutuses. Sõiduk on heas sõidukorras – talvel käivitus probleemideta. Tehniliselt on kõik korras, kuid tagaosas on kuulda kerget kriginat. Vanusele vastavalt esineb ka roostet, kuid läbivat roostet ei ole. Autol on kehtiv tagasikutsumine – BMW esindus on probleemist teadlik ning varuosad on tellitud. Hind on lõplik, reg tasu makstud.Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 356 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen