BMW 318
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2004 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 273 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 105 kW N42B20A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAAY71030CK03321 | ||||||
| Reg. nr. | 457BDM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 2 tk, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Kliimaseade: 1 tsoon, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Kõlarid: 4 tk
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 105 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.2 l/100 km |
| Maanteel: | 6.3 l/100 km |
| Keskmine: | 8.1 l/100 km |
| Tippkiirus: | 214 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4471 mm |
| Laius: | 1739 mm |
| Kõrgus: | 1415 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1435 kg |
| Täismass: | 1860 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2725 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa BMW 318i. Auto on Eesti ajalooga ning igapäevases kasutuses. Sõiduk on heas sõidukorras – talvel käivitus probleemideta. Tehniliselt on kõik korras, kuid tagaosas on kuulda kerget kriginat. Vanusele vastavalt esineb ka roostet, kuid läbivat roostet ei ole. Autol on kehtiv tagasikutsumine – BMW esindus on probleemist teadlik ning varuosad on tellitud. Hind on lõplik, reg tasu makstud.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 356 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!