Volkswagen CC
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2012 · Igaunija | ||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.8, 118 kW CDAA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZDE538814 | ||||||
| Reg. nr. | 668BHS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi: 4 gab
- CD atskaņotājs: kaste
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
Cits
- Kartera aizsardzība
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 118 kW |
| City fuel cons.: | 9.7 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 165 g/km |
| Maximum speed: | 223 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4799 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1417 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1529 kg |
| Technical max. mass: | 2080 kg |
| Load bearing capacity: | 551 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2708 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa korralik ja hästi hoitud auto, mida on kasutatud igapäevasteks sõitudeks. Sõiduk on tehniliselt heas korras ning hooldused on õigeaegselt tehtud.Auto ei roosteta ning kere on üldiselt korralik, kuid esineb mõningast tavapärast kulumist.
Kaasa tulevad ainult talverehvid.
Sobib hästi igapäevaseks liikumiseks.
Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama.
Motor vehicle tax
Annual tax: 129 €
Registration fee: 509 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.
Similar offers
Volkswagen Passat
2012, 369 000 km
2999 €
86 €/month
Volkswagen Passat
2012, 311 000 km
3299 €
41 €/month
Volkswagen Passat
2012, 316 509 km
4000 €
49 €/month
Volkswagen Passat
2013, 347 756 km
5000 €
61 €/month
Volkswagen Passat
2013
5300 €
65 €/month
Volkswagen Passat
2013, 227 100 km
6000 €
73 €/month