Volkswagen CC
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2012 · Eesti |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.8, 118 kW CDAA |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 165 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4799 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1417 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1529 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 551 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2708 mm |
| Sildade arv: | 2 |