Renault Arkana
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2022 · Igaunija | ||||||
| Mileage | Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | RS-Line | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 69 kW H4M C6 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 03.2027 | ||||||
| VIN | VF1RJL002UC308750 | ||||||
| Reg. nr. | 904HRP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Seller: SakuTume
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: 360
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns, kontrastējošas šuves
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Skaļruņi
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 69 kW |
| City fuel cons.: | 3.5 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 110 g/km |
| Maximum speed: | 172 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4568 mm |
| Width: | 1802 mm |
| Height: | 1571 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1544 kg |
| Technical max. mass: | 1961 kg |
| Load bearing capacity: | 417 kg |
| Max braked trailer weight: | 760 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2720 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Renault Arkana RS-LINE
RS-LINE. Hea öko pill. Kaasa uueväärsed naastrehvid Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Originaal tekstiil- ja kummimatid. Ei ole olnud demoauto. Tänu iselaadivale hübriidsüsteemile väga säästlik ja vaikne. Aastamaks 50.-, registreerimistasu 507.50 (võimalus ka ilma registreerimistasuta). Ainult RS-Lineile omane oranž värv. Auto igapäevases kasutuses, seega läbisõit ajas muutuv. Hetkel turu soodsaim hind kuna uus ja suurem Renault tellitud. Kehtiv tehasegarantii. Lisainfo vaid ühe kõne kaugusel.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 458 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Arkana
2022, 45 400 km
16 000 €
182 €/month
Renault Arkana
2022, 198 359 km
16 099 €
190 €/month
Renault Arkana
2022, 70 000 km
18 480 €
211 €/month
Renault Arkana
2022, 76 259 km
18 490 €
212 €/month
Renault Arkana
2022, 80 000 km
18 490 €
212 €/month
Renault Arkana
2022, 60 000 km
18 990 €
217 €/month