Škoda Octavia
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 11.2007 · Igaunija |
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Benzīns |
| Dzinējs | 1.6, 85 kW BLF |
| Transmisija | Manuālā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 8.7 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
| Maximum speed: | 198 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4572 mm |
| Width: | 1769 mm |
| Height: | 1447 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1340 kg |
| Technical max. mass: | 1925 kg |
| Load bearing capacity: | 585 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2575 mm |
| Number of axles: | 2 |